Jak vybudovat úspešný tým - Daniel Coyle

Jak vybudovat úspešný tým

By Daniel Coyle

  • Release Date: 2022-12-12
  • Genre: Business & Personal Finance

Description

Proč některé skupiny lidí překonají samy sebe a dokáží toho mnohem víc, než byste od jejich členů čekali?
ODKUD POCHÁZÍ SKVĚLÁ KULTURA?JAK JI VE SVÉ SKUPINĚ BUDOVAT A UDRŽOVAT?JAK ZMĚNIT KULTURU V TÝMECH, KTERÉ POTŘEBUJÍ OPRAVIT?
Nahlédněte do nitra nejúspěšnějších organizací světa – včetně amerických námořních jednotek Navy SEALs, společnosti Google či basketbalového týmu San Antonio Spurs – a odhalte, co stojí za jejich úspěchem.

Daniel Coyle demystifikuje proces budování kultury tím, že identifikuje tři klíčové dovednosti vytvářející soudržnost a spolupráci, a vysvětluje, jak se různorodé skupiny učí fungovat jednotně. Na příkladech internetového prodejce Zappos, komediální skupiny Upright Citizens Brigade či odvážného gangu zlodějů šperků autor nabízí konkrétní strategie, které spouštějí proces učení, podněcují spolupráci, budují důvěru a podporují pozitivní změny.

Coyle prezentuje a analyzuje užitečné příběhy o selhání, na nichž demonstruje, co nedělat, řeší běžné nástrahy a sdílí rady, jak reformovat toxickou kulturu.

KULTURA NENÍ NĚCO, CO JSTE – JE TO NĚCO, CO DĚLÁTE.

"Na každé stránce najdeme hluboké myšlenky, příběhy, které změní způsob vaší práce, způsob vašeho vedení a váš dopad na svět. Vřele doporučuji, naléhavé čtení."

– Seth Godin, autor knihy Proces

"Čekal jsem roky, až někdo napíše tuto knihu – v hlavě jsem si ji vysnil jako něco mimořádného. Ale je lepší, než jsem si představoval. Daniel Coyle vytvořil fascinující čtení, demystifikující kouzlo vynikajících týmů. Předčí všechny jiné knihy o kultuře. Rychle si ji přečtěte."

– Adam Grant, autor knih Originály a Ještě to promysli

"Skvělá knížka, která na konkrétních příkladech nejen ze světa byznysu jasně ukazuje, co může každý z nás udělat pro svůj tým, aby byl výkonnější a lidé v něm zároveň šťastnější."

– Michal Šrajer, podnikatel a první český Chief Happiness Officer, spoluzakladatel mezinárodní konference Happiness@Work Live!

"Kniha plná inspirativních příběhů, která změní váš způsob vedení lidí. Ať už jste CEO v korporátu, máte restauraci, nebo učíte studenty – vždy vedete tým. Daniel Coyle vám nabídne ty správné a nadčasové ingredience pro jeho správné fungování."

– Dušan Murčo, Chief Growth Officer v Behavera, ex- Martinus a Slido, tvůrce RemoteLeader.Me